» » Боротьба з хворобами і шкідниками
291 0

Шкідники в сільському господарстві та методи їх знищення

Знищення шкідників на землях сільськогосподарського призначення - це планомірна робота по винищенню членистоногих, в тому числі мокриць (ракоподібних), нематод (круглих черв'яків) і черевоногих молюсків, різноманітних комах, що представляють серйозну загрозу для культурних рослин і дерев, а також

483 0

Как бороться с тлей на огурцах: народные средства и химические препараты

Данного вредителя увидеть очень просто: нужно просто перевернуть огуречный лист, и посмотреть на него. Если будут видны мелкие жучки темных и зеленых оттенков, то это, без сомнений, тля. Она вредна тем, что высасывает из листьев и завязи все соки, в результате растение сохнет, листья крутятся и

576 0

Садові шкідники: особливості обробки

Коли приходить весна, навколишня природа «прокидається» і пахне. Однак пробуджуються не тільки рослини, але садові хвороби і шкідники, які можуть їм нашкодити.

466 0

Шкідники на заміській ділянці

Шкідники на заміській ділянці можуть грунтовно зіпсувати життя його власнику. Тим не менш, якщо такі завелися на ваших земельних сотках - не варто впадати у відчай, а слід боротися з ненависними згубниками рослин.

554 0

Обробка дерев навесні від шкідників і хвороб

Більшість жителів наше батьківщини не дуже то довіряють якості закордонних овочів і фруктів з добавками різної хімії, навіть незважаючи на їх вабить зовнішній вигляд, не всі ризикують харчуватися «цим».

717 0

Побілка дерев: особливості весняної побілки, покрокова інструкція

Щоб фруктовий сад на дачній ділянці був затишним містечком, де можна забути про суєту буденного життя, потрібно зовсім небагато: ваші увага і турбота про плодові дерева.

439 0

Кокцидіоз у кроликів

Підростають в клітинах кроленята. Господар радіє, як уплітають вони все, що не клади в годівницю, як веселяться. Але ось ушастики щось поскучнелі, стали мало рухатися, втратили апетит.

860 0

Боротьба з кротами на ділянці

Крот - дрібне хижа тварина, що належить до сімейства комахоїдних. Він має подовжену голову і витягнуту мордочку. Широкі лапи, що нагадують ласти, спрямовані в зовнішню сторону (що відрізняє крота від багатьох інших тварин, у яких лапи звернені у внутрішню сторону).

565 0

Боротьба з морквяної мухою

Боротьба з городніми шкідниками - самий наболіле питання. Більшість городників, купуючи ділянку, не підозрюють, скільки випробувань доведеться пройти, щоб зібрати хороший урожай.

1 153 0

Як позбутися від мокриць

Мокриця - досить мерзенне комаха, зустріч з яким у власній квартирі або будинку не принесе багато задоволення. З усіх шкідників, яких можна зустріти в «бетонних джунглях» сучасного міста, мокриці виглядають найменш привабливо.

10 687 0

Іва Хакуро Нішікі, посадка і догляд

Іва Хакуро Нішікі - незвичайна верба, яку ми звикли бачити. Ефектний розкидистий кущик або невелике деревце з сферичною кроною вражають забарвленням пагонів і листя.

917 0

Обробка картоплі від колорадського жука

Кожна людина, у якого є дачна ділянка або невеличкий город біля будинку, прагне посадити картоплю. Люди вирощують цю городню культуру давно, можна навіть сказати, що картопля - це другий хліб.

450 0

Боротьба з фітофторою

Я дачниця зі стажем і багато чому навчилася за прожиті роки. Розповім, які у мене помідори. Розсаду вирощую свою. Калібру насіння, замочую на 4 години на марганцівці (розчин яскраво-червоного кольору), просушують.

747 0

Абрикос, посадка і догляд

Абрикос - неймовірно смачний, ароматний, соковитий і корисний фрукт. Який любить своєчасний полив, догляд і підживлення. Багато садівники мріють, збирати плоди абрикосового дерева у себе в саду, але мало хто знає про те, як це здійснити.

1 314 0

Як позбутися капустянки

Капустянку сміливо можна порівнювати з сараною, яка знищує все на своєму шляху за лічені години. Це дуже незвичайне комаха, яке вражає не тільки своїм зовнішнім виглядом, але і величезним апетитом.

1 030 0

Чим обробити капусту від шкідників

Ще в давнину одним з найулюбленіших і популярних овочів в раціоні людини була капуста. Завдяки великому вмісту в ній різних вітамінів, вона здатна захистити людський організм від численних недуг протягом цілого року.