829 0

Летняя кухня на даче своими руками

Нельзя сказать, что летняя кухня на даче – это необходимость, но если вы цените комфорт и проводите здесь много времени, то преимущества ее неоценимы. В первую очередь это перенос процесса приготовления пищи и заготовки за пределы жилого помещения. Ну и еще один немаловажный плюс – возможность

1 164 0

Чим краще покрити дах гаража - перевірені варіанти, технологія монтажу

Вирішенням питання, чим краще покрити дах гаража, доводиться займатися при самостійній реалізації будівельних робіт. На перший погляд, все повинно опиратися лише в фінансові можливості при виборі того чи іншого варіанта, але на практиці випливає і цілий ряд інших нюансів.

952 0

Как обустроить беседку с камином-барбекю

Загородный отдых в семейном кругу на свежем воздухе в большинстве случаев невозможно себе представить без уютной беседки в тенистом уголке сада. Беседки позволяют нам укрыться от непогоды и общаться без посторонних глаз за приятным завтраком или незабываемым ужином с гостями.

687 0

Правила расположения гаража на частном участке

Гараж можно построить вместе с домом или же дождаться более благоприятных условий. Однако стоит заранее присмотреть подходящее место на участке, так как позже с этим могут возникнуть проблемы.

702 0

Кращий септик для заміського будинку

Якщо людина проживає за межами міста, то він неодмінно стикається з необхідністю відведення стічних вод. Це відбувається з тієї причини, що дачі і котеджі не можуть підключатися до централізованої каналізації. Вирішити цю проблему можна, організувавши місцеву каналізацію на своїй ділянці за

861 0

Заміна фундаменту дерев'яного будинку своїми руками

Ремонт фундаменту є досить складною справою, для якого потрібні чималі витрати. Щоб виконати цю роботу самостійно, потрібно знати пристрій базису, а також причини і ознаки його руйнування.

751 0

Відкатні ворота своїми руками

Для забезпечення зручного в'їзду автомобіля на ділянку і одночасно надійною його захисту необхідно встановити ворота. Раніше великою популярністю користувалися конструкції орного типу, оскільки і коштували недорого, і зробити їх своїми руками було нескладно.

604 0

Стовпи для забору своїми руками

Практично кожен дачну ділянку потребує огорожі. При створенні забору необхідно мати на увазі, що основна його частина - це стовпи, на яких і зосереджується вся конструкція.

389 0

Садок з фонтаном

Населення нашого міста-курорту влітку за рахунок гостей збільшується в кілька разів. Тому багато власників приватних будинків місця, де колись красувалися троянди, росли плодові дерева, вився виноград, стали забудовувати різними міні- «котеджами» для здачі в оренду.

1 839 0

Види фундаментів глибокого закладення

Відомо, що фундамент слід підбирати, виходячи з характеристик грунту, особливостей ландшафту і маси майбутньої будівлі. Для будинків з досить великою вагою існує окремий вид фундаментів глибокого закладення.

395 0

Усадка будинку з бруса

На сьогоднішній момент будівництво будинків з бруса має досить широке поширення. Цьому є цілком очевидні причини - будинок з такого матеріалу має досить привабливий зовнішній вигляд і відрізняється хорошими екологічними якостями.

416 0

Стрічковий фундамент під баню своїми руками

Для багатьох людей лазня є тим самим приміщенням, без якого не можна уявити повноцінний відпочинок на дачі. Дійсно, переважна більшість господарів намагаються створити не тільки великий і затишний будинок, а також і простору баню, в якій можна проводити час разом зі своїми товаришами, або членами

439 0

Місце відпочинку на дачі

Якщо заміське життя перетворилася в важкий виснажлива праця, а графік розписаний на добу вперед і численні рослини вимагають підгодівлі, прополок, підв'язки і обрізки, то саме час сісти на призьбу.

2 505 0

Колодязь з дерева своїми руками

Багато століть колодязі були єдиним джерелом придатною для пиття прісної води. В даний час багато дачники і власники будинків мріють забезпечити на своїй ділянці подібного роду цілорічний водний запас.

606 0

Як зробити дерев'яний ганок

Ганок є важливим елементом конструкції парадній частині заміського будинку. Саме по ньому багато хто судить про смаки господаря, його матеріальний достаток і ставленні до свого дачній ділянці.

912 0

Як утеплити стрічковий фундамент

Від правильно зробленого фундаменту залежить довговічність будинку і комфорт проживання в ньому. У цій статті ми поговоримо про утеплення стрічкового фундаменту як гарантії того, що підстава прослужить довгі роки, а вогкість і холодне повітря не проникнуть в приміщення.