2 424 0

Приготування домашньої тушонки в автоклаві - смачно та швидко

Домашня тушонка – це смачна альтернатива магазинним консервам, яку можна приготувати самостійно із запасом на зиму. Тушонку готують із м’яса птиці, свинини, баранини, якщо додати гречку чи іншу крупу – отримаємо повноцінну страву, яку треба буде тільки розігріти перед подачею. З домашнім автоклавом

515 0

Кури Андалузії

На жаль, розведення порід так званого легкого типу у нас в країні в останні роки пішло на спад. Хоча ще недавно породи середземноморської групи, що відносяться до легкого типу, були одними з найпопулярніших у наших птахівників.

1 480 0

Як зробити клітку для собаки

Європейські традиції за змістом домашніх вихованців поступово входять і в наше життя. Сьогодні все частіше в зоомагазинах можна зустріти клітини для собак будь-яких порід і габаритів.

1 318 0

Годівниця для кіз своїми руками

Кози на свободу їдять практично всі рослини. Виняток становлять лише два-три рослини, які вони уникають. Коли настають холоди, і коза перестає пастися на лузі, господареві необхідно відвести в стійлі місце для годування.

539 0

Догляд за морською свинкою

Вона не має ніякого відношення ні до моря, ні до свиньми. А називається так, тому що потрапила в Європу з далекої «заморської» Південної Америки, де вона зустрічається в природі, а ще тому, що видає звук, дуже схожий на рохкання справжніх свиней, та на передніх лапках у них чотири, а на