663 0

Использование сосновых опилок в огороде

Опилки сосновые, цена которых довольно невысокая, представляют собой одну из наиболее распространенных и востребованных разновидностей органического удобрения, зачастую используемого дачниками и огородниками. У многих людей сложилось мнение, что в случае несоблюдения некоторых правил использования

483 0

Как вырастить рассаду баклажанов

Баклажаны в основном везде выращивают через рассаду, так как это очень теплолюбивое растение. Чтобы ее вырастить, если Вы никогда этим не занимались, придется немного попотеть. Вообще, хлопот с ними хватает.

2 425 0

Жовта малина, посадка і догляд

Жовта малина - це неймовірно морозостійкий кущ, що відрізняється малою примхливістю і підвищеної витривалістю. На жаль, цей вид малини не поширений на теренах СНД, хоча малина Жовтий гігант є яскравим прикладом і найбільш вдалим представником виду.

572 0

Вирощування женьшеню на садовій ділянці

Лікарські властивості женьшеню відомі багатьом. Ця рослина застосовується для лікування як в народній, так і в традиційній медицині, в складі деяких лікарських препаратів і настоянок.

784 0

Турнепс, посадка і догляд у відкритому грунті

Тільки досвідчені садівники знають, що являє собою турнепс і як його виростити. Деякі чули про це рідкісному корнеплоде, багато хто навіть знає, як він виглядає зовні, пробували на смак і хочуть виростити його на своїй ділянці.

478 0

Вирощування картоплі за голландською технологією

Картопля, як правило, невибаглива рослина і дає постійні хороші і стабільні врожаї високої якості, проте при недотриманні правил посадки цієї культури, незнанні її біологічних особливостей, а також при використанні неякісного посадкового матеріалу, врожайність картоплі падає, і сорт в результаті

835 0

Топінамбур, посадка і догляд

Протягом більше трьох століть топінамбур росте і культивується практично у всіх регіонах нашої країни. Відгуки городників і рекомендації дієтологів свідчать про колосальну користь для здоров'я і, разом з тим, дивовижною невибагливості, цієї багаторічної культури.

650 0

Редиска, посадка і догляд

Редиска є смачне і корисне рослина, яке вирощують багато городники по всьому світу. Численні джерела вказують, що кожен третій власник дачної ділянки із задоволенням проводить посадку редиски, розраховуючи на великий і смачний урожай.

624 0

Вирощування стручкової квасолі

Стручкова квасоля - це все цукрові сорти бобових. Їх в даному випадку вживають в їжу в недостиглому вигляді. Всі цукрові сорти можна розділити на 2 види - це боби з наявністю пергаментного шару і без нього.

657 0

Помідор. Посадка, вирощування і догляд

Помідор - це сама часто зустрічається культура в городі, але не так вона і проста, як здається на перший погляд. Тільки маючи певні навички, можна виростити на своїй ділянці багатий урожай з різних сортів помідорів.

413 0

Виноград Августин, посадка і догляд

Далеко не секрет, що багато дачники і садівники люблять вирощувати виноград. Цілі можуть бути абсолютно різні, і в деяких випадках виноградники - це відмінний спосіб заробітку, особливо якщо такої продукції дуже багато, і вона відрізняється високою якістю.