4 468 0

Живі камені, посадка і догляд

Живі камені - уродженці Південної Африки. Вони привертають увагу своїм зовнішнім виглядом і незвичністю. Зовні ці рослини-суперсуккуленти нагадують камінці різної форми, кольору і величини.

527 0

Розмарин, посадка і догляд в домашніх умовах

Розмарин може рости не тільки в дикому вигляді, але і вдома. Зокрема, в Росії виростити такий чагарник можна тільки за певних умов, так як розмарин має потребу в гарній освітленості і певній температурі повітря, яка повинна постійно підтримуватися.

397 0

Догляд за кімнатними рослинами взимку

Настав, мабуть, найважчий час року для рослин. Сонечка зовсім мало, в квартирах працює центральне опалення. Хочеться розмістити улюблених вихованців оптимально, щоб вони не просто пережили зиму, але і не втратили своєї пишності і краси.

871 0

Кипарисовик Елвуд, посадка і догляд

Хвойні дерева - одні з найпопулярніших культур, що вирощуються в садах і на дачних ділянках. Пухнаста зелена хвоя, виливає свіжий і приємний аромат, виглядає розкішно на тлі інших садових рослин і прикрашає присадибну територію протягом всього сезону.

2 463 0

Базилік в домашніх умовах, посадка і догляд

Вирощуючи базилік в домашніх умовах, можна забезпечити себе і членів своєї сім'ї цілорічної пряною зеленню. Крім відмінних смакових якостей, приправа має ще низку цінних корисних властивостей для організму людини.

2 253 0

Перець кімнатний вогник, посадка і догляд

Якщо в сім'ї є любитель гострого перцю, то варто висадити його прямо на підвіконні. Перець підійде для будь-якої страви, а господиня буде радіти яскравому зеленому кущику, прикрашеного червоними плодами.

759 0

Кінза, посадка і догляд в домашніх умовах

Будь-яка господиня буде рада соковитою і ароматною зелені прямо на підвіконні. Особливою популярністю в подібному домашньому вирощуванні користуються різні пряні трави.

420 0

Догляд за есхінантуса

Якось мені віддали горщик з майже загиблим есхінантуса. Врятувати вдалося тільки шість живців завдовжки по 5 см. Вмочивши їх в порошок деревного вугілля і Корневін, укоренила в суміші торфу і піску під скляною банкою.