997 0

Виноград Лора, посадка і догляд

Виноград Лора (Флора) - один з найулюбленіших сортів столового винограду у садівників. Масивні грона з великими ягодами, висока врожайність, раннє дозрівання і невибагливі умови вирощування сорту привертають увагу багатьох виноградарів, які розводять його на своїх ділянках.

809 0

Виноград Кодрянка, посадка і догляд

Виноград - культура, яка знайома кожному з нас. Практично всі дачники вирощують її на своїх присадибних ділянках. При цьому вони підбирають такі сорти рослини, які були б невибагливі до кліматичних умов нашої країни, і при цьому давали рясний урожай.

658 0

Виноград, посадка і догляд у відкритому грунті

Виноград часто називають ягодою життя. Що ж, заслужене звання найдавнішої культури людства цілком виправдано. Солодкі і смачні ягоди багаті вітамінами і корисними речовинами, а різноманіття сортів дозволяє знайти кожному улюблений відтінок смаку і аромату.

1 482 0

Туя колоновидна, посадка і догляд

Красивий і доглянутий ділянку - це мрія будь-якого садівника і власника приватного будинку. Сьогодні дизайнери можуть створити абсолютно будь-яку ландшафтну композицію, використовуючи як всім відомі рослини, так і досить екзотичні.

2 446 0

Туя з насіння, посадка і догляд

Вічнозелена «красуня» туя - одна з найбільш декоративно привабливих культур на сьогоднішній день. Рослина незамінне при оформленні практично будь-якого ландшафту, садово-паркової зони або звичайного присадибної ділянки.

1 174 0

Туя пірамідальна, посадки і догляду

Туя - неймовірно ефектне дерево, яке тільки прикрасить вашу ділянку. Пірамідальні туї користуються популярністю у садівників через свою невибагливість до грунту, життєстійкості і гарної форми крони.

620 0

Туя західна Холмструп, посадка і догляд

Туя Холмструп - одне з найпопулярніших декоративних вічнозелених рослин з красивою конічною формою крони. Подібна популярність пояснюється універсальністю багатолітника: повільно зростаючий карликовий сорт туї здатний зберігати зелене забарвлення хвої протягом усього року, рослина практично не

533 0

Жимолость Синій птах, посадка і догляд

Сьогодні в арсеналі у садівників є величезна кількість декоративних і плодових рослин, за допомогою яких можна не тільки створити унікальний ландшафтний дизайн, а й отримати багатий врожай корисних ягід та інших плодів.

792 0

Туя Рейнголд, посадка і догляд

Сьогодні стало популярним використовувати на своїй ділянці найрізноманітніші техніки та варіанти ландшафтного дизайну, які передбачають посадку всім знайомих рослин і досить екзотичних культур.

2 730 0

Туя даника, посадка і догляд

Туя Даніка є одним з найпривабливіших і той же час простих декоративних рослин. На сьогоднішній день садівники і дачники нерідко роблять вибір саме на користь цього чагарнику, так як він має неповторний зовнішній вигляд і цілий ряд інших позитивних сторін.

525 0

Туя Голден Глоб, посадка і догляд

Туя західна Голден Глоб - карликовий декоративний кулястий чагарник з плоскими, прямими, густо ростуть пагонами. Особливість цього виду в забарвленні лусковидною хвої: яскраво-зелена в центрі, вона змінює свій колір в сторону кінчиків.

1 158 0

Туя куляста, посадка і догляд в саду

Кожен садівник, любитель або старожил, усіма силами намагається створити ідеальний ландшафтний дизайн. Досить вибрати кілька центральних елементів і ваш ділянку заграє новими фарбами.

800 0

Туя Глобоза, посадка і догляд

Багато власників присадибних ділянок в першу чергу замислюються про красивому і унікальному ландшафтному дизайні. Для створення яскравих садових композицій використовують найрізноманітніші декоративні рослини, серед яких можуть бути як квітучі культури, так і вічнозелені чагарники і дерева.

577 0

Снежноягодник, посадка і догляд у відкритому грунті

Снежноягодник - дуже гарний вишуканий чагарник, який безсумнівно прикрасить дачну ділянку або сад. Цікава назва рослина отримала завдяки білосніжним плодам, якими густо усіяні його гілки.