233 0

Как быстро растет дерево черешни и как обеспечить уход за саженцами

Дерево черешни, известное научно как Prunus avium, является невероятно привлекательным растением, которое не только украшает сад своими яркими цветами, но и радует вкусными и ароматными плодами. Они могут быть красными, желтыми или даже черными, и они отличаются сладким и сочным вкусом. Купить

401 0

Обрезка винограда на зиму

Подготовка винограда к зиме начинается с обрезания. Правильная обрезка виноградных кустов – залог богатого урожая в следующем году. Опытные садоводы и огородники утверждают, что внимательный подход к этому процессу обеспечивает не только увеличение плодоношения, но и изменяет вкусовые качества и

417 0

Как подольше сохранить яблоки свежими

Когда впереди у нас зима, а еще и по прогнозам холодная, то хочется сохранить с небольшими потерями и подольше все, что выращено в саду. Об этом мы и будем говорить сегодня, как правильно хранить яблоки. Можно ли хранить яблоки?

1 080 0

Жимолость, посадка і догляд

Вирощувати і культивувати садову жимолость стали зовсім недавно, але ця культура відразу ж полюбилася дачникам. Існує безліч видів жимолості, але всі їх можна умовно розділити на дві великі категорії: їстівна і декоративна.

997 0

Скумпія, догляд і посадка

Хочете зробити свою ділянку неповторним і унікальним, тоді вам обов'язково потрібно посадити Скумпія. Це екзотична рослина має просто шикарним зовнішнім виглядом: велика кількість зеленого листя, маленькі квіточки і повітряний рожевий перуку після цвітіння.

604 0

Щеплення живців яблуні: особливості, способи, правила

Яблука багатьом відомі ще з раннього дитинства. І це не дивно. Адже користь цих плодів величезна. На сьогоднішній день існує просто величезна кількість різних сортів яблук.

994 0

Щеплення груші: покрокова інструкція

Щеплення будь-якого плодового дерева - це одночасно складний і цікавий процес. Багато садівники порівнюють цю частину роботи з магією, оскільки зі звичайного дерева, за допомогою маніпуляцій садовими інструментами, можна виростити певний сорт рослини.

535 0

Про цибулинних квітах

Щорічно в рамках Міжнародної виставки «Квіти» в Москві у любителів цибулинних рослин є можливість звернутися за допомогою, задати питання, які їх хвилюють, досвідченому квітникарю, власникові прекрасної колекції цибулинних В'ячеславу Хондиреву.

1 152 0

Озеленення саду своїми руками

Ні для кого не секрет, що природних ресурсів з кожним роком стає все менше. І мова йде не тільки про корисні копалини і тварин - рослини, що радують око зеленим листям, теж зникають з катастрофічно лякаючою швидкістю.

474 0

План створення красивого саду

Облаштування дачної ділянки - процес захоплюючий і тривалий. Але завжди хочеться, щоб він не затягнувся на довгі роки. А це можливо тільки при чіткому плануванні та хоча б невеликій навичці вирощування рослин.

775 0

Клематис пекучий, посадка і догляд

Одне з найбільш затребуваних і популярних серед квітникарів рослин - Клематис пекучий. Маючи потужну листяної масою, кількістю витончених дрібних квітів з тонким медовим ароматом, ця декоративна ліана зовсім невибаглива в догляді.

2 391 0

Обрізка лимона: особливості формування крони

Напевно, більшість з нас мріяли про вирощування екзотичних фруктів, щоб не тільки поласувати власними лимонами або апельсинами зі свого міні-саду, але і створити в будинку незабутню атмосферу.

853 0

Кохия: посадка і догляд

Прекрасним рослиною для прикраси саду може стати кохия. Цей листяний чагарник володіє високими декоративними якостями і добре переносить стрижку, саме тому його часто використовують при створенні рослинних композицій.

3 269 0

Каштан дерево, посадка і догляд

Каштан - сильне потужне високоросла дерево з кроною округлої форми. Це паркова, декоративна культура. Дорослі дерева можуть досягати висоти декількох десятків метрів, вони виглядають дуже ефектно і велично.