» » Технології вирощування рослин
270 0

Что влияет на урожайность кукурузы

Факторы, от которых зависит итоговый урожай кукурузы, делятся на два вида: биотические и абиотические. Показатель годовой урожайности меняется каждый год, так как на него влияют температура воздуха, влажность почвы, а также активность возбудителей болезней и вредоносных организмов.

589 0

Как поливать рассаду помидоров

Вода – это источник жизни, без нее не будет полноценного роста и развития абсолютно всему живому. Правильный полив рассады помидоров, гарантия высокой урожайности, так как все питательные вещества хорошо воспринимаются растениями, если они растворены в воде.

1 793 0

Ялівець, посадка і догляд

Ялівець часто використовують як елемент ландшафтного дизайну. Ця культура відрізняється привабливим зовнішнім виглядом, який зберігається протягом усіх сезонів.

1 034 0

Ялина нідіформіс, посадка і догляд

Picea abies Nidiformis - наукова назва невеликої подушковидної ялинки. Це гарна декоративна рослина багато хто не вважають деревом, відносячи його до вічнозеленим чагарниках.

732 0

Як виростити петрушку в домашніх умовах

Влітку у нас є можливість вживати в їжу більше свіжих овочів, фруктів і налягати на зелень. З настанням холодів купувати свіжу зелень, наприклад, корисну петрушку, доводиться на ринку або в супермаркетах.

2 019 0

Блакитна ялина, посадка і догляд

Блакитна ялина, або ялина колюча, родом з північної частини Америки, символ штатів Колорадо і Юта. У природних умовах росте в скелястій місцевості у гірських річок і струмків.