641 0

Види айстр і догляд за ними

Айстри – це квіти, які асоціюються з осінню і закінченням сезону. У цей період їх квіти найкрасивіше прикрашають наші сади. Кінець літа і початок осені – час цвітіння популярних "марцінків". Ці рослини прикрашають розкішні клумби, а також добре підходять для заміських садів. До них відносяться

480 0

Как вырастить рассаду астр

Выращивание рассады астры в принципе не составляет особого труда. "Астра на языке цветов символизирует собой любовь и изящество, изысканность и воспоминание", тяжело не согласиться с высказанной мыслью.

1 347 0

Звіробій, посадка і догляд у відкритому грунті

Звіробій - трав'яниста лікарська рослина, яке відноситься до численного роду Звіробійні. Всього налічується більше 300 видів звіробою, серед яких зустрічаються чагарники, напівчагарники, багаторічні та однорічні трав'янисті рослини.

974 0

Золотарник, посадка і догляд

Золота рогозу, солидаго - це все назви золотушника. Цей багаторічник гаряче любимо садівниками різних країн. Пишні яскраво-жовті квіти прикрашають ділянку, миттєво приковують до себе погляд.

1 178 0

Жоржини однорічні, посадка і догляд у відкритому грунті

Однорічні жоржини - справжня родзинка осіннього саду. Вони прості у догляді і дають можливість садівникам трохи відпочити від кропіткої роботи з багатолітниками.

845 0

Жоржини, посадка і догляд

Для садівника важливо, щоб його дачну ділянку виглядав яскраво і оригінально. Для цього намагаються висаджувати різні сорти квітів, що розрізняються формою, періодом цвітіння і палітрою кольорів.

2 131 0

Жоржини багаторічні, посадка і догляд

Жоржини - це приголомшливі і яскраві квіти, які неодмінно стануть центральною прикрасою будь-якого квітника і саду. Це одна з найчисленніших груп багаторічних декоративних квітів, які налічують кілька тисяч сортів.

776 0

Жасмин великоквіткова, посадка і догляд

Жасмин великоквіткова - запашний розлогий чагарник, густо всипаний великими білими суцвіттями. Виростити таке ефектне рослина можна як в саду, так і в кімнатних умовах.

1 796 0

Водозбірник квітка, посадка і догляд

Водозбірник, або аквилегия - невибаглива багаторічна рослина сімейства Лютикова. Починаючи з XVII століття, вирощується повсюдно і користується величезною популярністю серед квітникарів завдяки вишуканій витонченості суцвіть і невибагливості у догляді.

2 091 0

Зайцехвост, посадка і догляд

В останні роки особливою популярністю користуються природні сади і ландшафтні композиції, головними елементами яких є прості злакові культури, квітучі рослини, характерні для конкретного регіону.

1 159 0

В'юнкі троянди, посадка і догляд

Як відомо, існує чимало видів троянд, на які варто звернути увагу дачникам і садівникам. Незважаючи на те, що часто господарі приймають рішення посадити пишні чагарники троянд, має сенс звернути увагу на так звані в'юнкі троянди, зовнішній вигляд яких просто неповторний.