Перед укладанням даху або статі зверніть увагу на фундамент. Цей шар служить надійною ізоляцією від вологи і пари. Наприклад, перед укладанням мінвати наноситься особливий покриває шар, званий пергамін. Скло є вологостійким покриттям, використовуваним в будівництві для захисту ізоляційного шару від вологи. Йому вдалося усунути екологічно шкідливі речовини, такі як дахи і швабри, які містять канцерогенну смолу.
Створення влагобарьера базується на просочуванні вироби, яке має бітумну структуру з низькою температурою плавлення за рахунок міцності і водостійких характеристик виробу. Допомагає підтримувати корисні властивості утеплювача (мінеральна вата, скловата, ПВХ і т. Д.) з плином часу.
Застосовується виріб переважно в якості захисту від парових виділень при будівництві будівель. Пергамін-це виріб, яке розповсюджується переважно в рулонному вигляді, по суті виробництва застосовується для посилення даху покрівлі. Трохи пізніше він був використаний і в інших областях будівництва. Його отримують шляхом просочення картону паперовим шаром з номером.
Картон просочений масляним асфальтом. Він використовується виключно для створення внутрішніх шарів, а не для покриттів зовнішнього значення. Цей продукт реалізується в якості гідроізоляційної основи при будівництві дахів і підлог. Цей виріб в основному застосовується для забезпечення конструкцій дерев'яного типу захистом від конденсації. В результаті дерево здатне зберігати свою форму, а покриття служить вам набагато довше.
Усунення парової загрози одна з центральних завдань, яку виконує пергамін при роботі з покрівлею, що реалізується в будівництві саун і інших місць з підвищеним паротворенням. Продукти розташовані в декілька шарів по периметру для підвищення ефективності. Тому при монтажі покрівлі перший шар утеплюється, за ним слід закрита пароізоляція з металевим профілем, оздоблювальним матеріалом типу металочерепиці або шиферу.
Найпоширенішою різновидом вважає пергамін фракції п-300. Пергамін-П-300 ідеально підходить для посилення покрівлі. Якщо брати в порівнянні всі будівельні матеріали, які здатні забезпечити якісний захист покрівлю від попадання вологи, то в цьому немає рівних пергаміну даної марки. Більш того, за порівняно невисоку ціну, ви отримаєте шанс придбати матеріал, який прослужить вам досить довго. Просочення у вигляді бітумної мастики підсилює пергамін, виводячи на новий рівень його властивості щодо в'язкості, еластичності і опору воді.
Істотним фактором застосування виробу марки Р-300 є те, що нижня коронка, бетонне, залізобетонне або цегляну підставу будинку з колод, дерев'яних балок, і бруса при відсутності належної гідроізоляції підлоги утворюється конденсат проникає в конструкцію дерев'яного типу. Це стає причиною зволоження конструкції, пошкодження. Як наслідок, використання П-300пергаміна для боротьби з паротворенням між особливим виробом і залізо-напрямних підставою виключає такі ризики і забезпечує підвищений захист конструкцій всіх типів.
Виріб широко використовується для монтажу аномальних складних конструкцій. Цей продукт реалізується в якості основи захисту від надмірної вологи при будівництві дахів і підлог. Тому при облаштуванні даху перший шар утеплюється, за ним слід закрита пароізоляція з металевим профілем, оздоблювальним матеріалом типу металочерепиці або шиферу. За рахунок знижених вагових характеристик і дивовижних еластичних властивостей, пергамін досить просто монтується абсолютно на будь-яку поверхню будь-якого типу (стіни, підлога, дах).
Якщо ви говорите про мансарді, лазні, проміжку між поверхами, вам потрібен вологозахисний бар'єр. Матеріал часто застосовується для захисту конструкцій дерев'яного типу від рясного утворення пари. В результаті дерево довше зберігає свою правильну форми, а покриття служить вам набагато довше. Усунення парової загрози є основним завданням пергаміну, що реалізується в будівництві саун і інших місць з підвищеним паротворенням. Продукти розташовані в декілька шарів по периметру для підвищення ефективності.
Монтаж пергаміну не складе труднощів навіть початківцю забудовнику, так як вага матеріалу порівняно малий, а його установка не складне. Також на руку забудовнику зіграє підвищена гнучкість матеріалу. Завдяки такому відмінному властивості пергамін можна стискати в різні боки і регулювати кути нахилу. Матеріал здатний переживати низькі температури, що ідеально підійде для будинків в тих місцевостях, де лютують дикі морози. Матеріал не вбирає вологу, але і не пропускає водяні пари. Те, що потрібно для ідеального утеплювача. Що знаходиться в складі пергаміну бітум підсилює властивості теплоємності вироби, але і не занижує інших характеристик.
Укладання матеріалу
- Перед установкою робоча поверхня очищається від усього того, що не буде задіяно при монтажі. Пергаміновой рулони викладають на підставу і вкорочують відповідно до необхідного розміром.
- При укладанні утеплювач приклеюється до основи для забезпечення надійної ізоляцією від водяної пари. Перші ізолюючі елементи кріпляться до бетону на мастику бітумного характеру. Якщо даний варіант не підходить, приклейте його клейкою стрічкою.
- Ізолятор закріплюється на підставі дерева стиплером, а стики повинні бути додатково закладені двосторонньою стрічкою. Далі кріпиться наступний ряд пергаміну, який робиться на 15 см по краю перекриття.
- Шви змащують просоченням або двосторонньою липкою стрічкою. При необхідності проводиться установка другого шару пергаміну.
важливо! Періодично необхідно перевіряти покриття. У разі пошкодження пароізоляція буде відновлена.
Усунути пергамін не так вже й складний, адже деформовану деталь можна без проблем розрізати особливим різаком або спеціально заточеним під дану роботу ножем. Необхідно тільки розібрати покриття оздоблювального характеру і усунути частини виробу, які зазнали пошкодження. При виникненні конкретних проблем рекомендується замінити основу або стяжку, і заново укладете пароізоляцію. Пергамін в рідкому стані наноситься пензлем, валиком або пульверизатором.
Крім того, оброблену поверхню не потрібно спеціально готувати, склад можна наносити на вологу або курну поверхню. Матеріал стає єдиний з внутрішньою частиною бетону або дерева і усуває зайву рідину за рахунок водоизмещающих добавок. Просочення даного типу є лише тимчасовим заходом, по можливості знайдіть просочення сильніше. Після затвердіння виріб в рідкому вигляді нагадує гуму темного кольору.
Несуттєва ціна на виріб знаходиться одним з важливих плюсів пергаміну. Прийнятна ціна і можливість застосування матеріалу в якості водозахисного (пароізоляційного) шару в фасадах вентильованого і відкритого типу робить з даного вироби щось чарівне. Такі властивості, як теплостійкість і відмінні вентилюючі властивості, роблять пергамін ідеальним в процесі розміщення теплових труб промислового і комунального призначення.
Низький цінник на будівельний матеріал і відмінні водозахисні властивості дозволяють захистити механізми та обладнання від корозії за допомогою пергаментного паперу.
вид Ціна Пергамін П-250 1х20м 378.90 руб. Пергамін П-300, 20м, рул 300 руб Пергамін П-350 15м2 400 руб Пергамин Техноніколь П-350 1х20м Техно Ніколь 328 руб