» » 20 стильних домашніх кабінетів насиченого червоного кольору

20 стильних домашніх кабінетів насиченого червоного кольору

Червоний колір по праву вважається одним з найбільш насичених, яскравих, контрастних і сміливих в колірному спектрі. Оформити інтер'єр свого будинку або квартири в червоних тонах наважиться далеко не кожен. Червоні тони і відтінки насиченого червоного кольору віддають перевагу сильні, впевнені в собі, харизматичні творчі особистості, які люблять все незвичайне і екстраординарне.

Червоний колір багатий на відтінки, які можуть бути використані для декорування будь-яких приміщень приватного будинку, заміського котеджу або міської квартири.

У сьогоднішній статті ми поговоримо про використання яскравого, енергійного і динамічного червоного кольору для декорування такого важливого приміщення, як домашній кабінет, в якому більшість домовласників проводять більшу частину свого робочого і вільного часу. Тому до оформлення та декорування домашнього кабінету необхідно підійти з звий відповідальністю.20 стильних домашніх кабінетів насиченого червоного кольору

Затишний домашній кабінет з червоно-білими стінами і вбудованим книжковою шафою.

А тут маємо бажання порекомендувати чудовий український(!) сервіс пошуку квитків на транспорт, а саме, на міжміські автобуси - бас проїзд, де можна знайти, забронювати та придбати квиток саме на небхідний рейс.

Червоні стіни в інтер'єрі домашнього офісу

Декорування стін в червоних тонах - це найпростіший і універсальний варіант додавання в інтер'єр домашнього кабінету тонів і відтінків червоного кольору. Ви можете використовувати однотонні або візерункові шпалери, матову або глянсову фарбу для фарбування стін, настінні панелі та будь-які інші оздоблювальні матеріали червоного кольору.

Так, дизайнери компанії American Lighting Association використовували для оздоблення стін в невеликому сучасному домашньому кабінеті матові червоні шпалери, які відмінно поєднуються з матовим білим стелею, білої дерев'яними меблями, а також яскравими картинами на стінах кімнати.

Про те, як оформити інтер'єр ванної кімнати в червоних тонах і що при цьому потрібно враховувати, ви можете прочитати тут.

20 стильних домашніх кабінетів насиченого червоного кольору

Матові червоні шпалери в інтер'єрі стильного домашнього кабінету.

Червоні стіни відмінно виглядають в домашніх кабінетах, оформлених практично в будь-якому стильовому напрямку, починаючи від сільського і азіатського і закінчуючи сучасним і мінімалістичним. При чому найвдалішим цветосочетания є чорно-біле, яке дуже вигідно і елегантно виглядає на червоному тлі.

У цьому ви зможете переконатися, коли подивіться на наступну фотографію: червоні стіни в інтер'єрі чудово поєднуються з чорними настінними панелями, чорно-білими картинами і фотографіями, меблями і килимовим покриттям чорного кольору, створюючи по-справжньому унікальний і стильний інтер'єр.

Поєднання червоного і сірого кольорів в інтер'єрі будинків і квартир - більше інформації тут.

20 стильних домашніх кабінетів насиченого червоного кольору

Поєднання червоного, чорного і білого кольору в інтер'єрі стильного домашнього офісу.

Інтер'єр в червоному кольорі на фото нижче гармонійно комбінує в собі елементи, як східного азіатського, так і затишного еклектичного стилю. Дизайнери компанії Deco-Te пофарбували в яскравий червоний колір не тільки стіни кімнати, але і стелю, на тлі яких контрастно виділяються предмети меблів і аксесуари з натурального світло-коричневого дерева.

Що таке еклектика і як підібрати меблі і аксесуари в еклектичному стилі, ви можете прочитати в цій статті.

20 стильних домашніх кабінетів насиченого червоного кольору

Насичені червоні стіни і стеля в інтер'єрі азіатсько-еклектичного кабінету.

Затишна червона кімната є одночасно і домашньою бібліотекою з безліччю вбудованих книжкових шаф і полиць, і робочим кабінетом з масивним дерев'яним письмовим столом і стільцями.

Інтер'єр в червоному кольорі на фото був створений за спеціальним проектом відразу двома дизайнерськими студіями Dan Nelson і Designs Northwest Architects.

20 стильних домашніх кабінетів насиченого червоного кольору

Стильна бібліотека-домашній офіс з червоними стінами і меблями в сільському стилі.

Дизайнери творчої студії Cyndi Firth Interiors також в якості основного кольору для просторого домашнього кабінету вибрали насичений і динамічний червоний.

У червоний колір були пофарбовані всі стіни кімнати, а також віконні рами. Також дизайнери доповнили затишний кабінет білими портьєрами з червоними візерунками та малюнками.20 стильних домашніх кабінетів насиченого червоного кольору

Червоні стіни і візерунчасті портьєри з червоним малюнком в інтер'єрі домашнього кабінету.

Червоні шпалери і інші текстурні елементи в оформленні домашніх кабінетів

Текстерно рифлені або гофровані шпалери, як матові, так і з візерунком, - це хіт сезону. Ви можете обклеїти червоними шпалерами або текстурними панелями тільки одну зі стін домашнього кабінету або ж відразу все, що створить у вашій кімнаті атмосферу енергії і динаміки.

Однак будьте обережні! Дизайнери радять віддавати перевагу шпалерам з матовим, не блискучим покриттям, так як блискучі глянсові шпалери вигідно виглядають далеко не у всіх інтер'єрах і в поєднанні не з усіма кольорами спектра.

Текстерно червоні шпалери в інтер'єрі на фото нижче (з колекції студії b + g design) відмінно поєднуються з матовими бежевими шпалерами, а також візуально акцентують увагу відвідувачів домашнього кабінету на робочій зоні з письмовим столом і зоні відпочинку з м'яким сучасним диваном.

Що таке екологічно чисті природні шпалери і в чому їх основні переваги - читайте в публікації за посиланням.

20 стильних домашніх кабінетів насиченого червоного кольору

Бежеві та червоні шпалери в інтер'єрі сучасного чорно-білого домашнього офісу.

Унікальні текстурні червоні шпалери на фото нижче, з горизонтальними смугами, гармонійно поєднуються з білим матовим стелею, а також світло-коричневій шкіряній і дерев'яними меблями просторого робочого кабінету.

20 стильних домашніх кабінетів насиченого червоного кольору

Стильні червоні шпалери з горизонтальними смугами на стінах просторого домашнього кабінету.

[Adsright] Дизайн-проект домашнього кабінету в класичному стилі на наступному фото був розроблений дизайнерами студій Archer і Buchanan Architecture. Для оформлення стін просторого елегантного кабінету були використані дерев'яні панелі насиченого червоного відтінку, а також безліч вбудованих книжкових шаф і полиць такого ж кольору.

 

20 стильних домашніх кабінетів насиченого червоного кольору

Червоні дерев'яні панелі і вбудовані книжкові полиці в інтер'єрі стильного кабінету.

Червоні шпалери в інтер'єрі на фото нижче, насиченого темно-бордового кольору з картатим малюнком, гармонійно поєднуються зі старовинної дерев'яної меблями і картинами в позолочених рамах елегантного кабінету у французькому стилі.

20 стильних домашніх кабінетів насиченого червоного кольору

Вишукані картини і візерунчасті темно-бардовиє шпалери на стінах французького робочого кабінету.

Темні червоні шпалери на фото нижче з матовим покриттям стали відмінним доповненням розкішного домашнього кабінету в класичному стилі від дизайнерів творчої студії SO / DA.

Дизайнери також доповнили елегантний офіс класичної шкіряної і дерев'яними меблями, вінтажними аксесуарами і картинами в чорних рамах.

20 стильних домашніх кабінетів насиченого червоного кольору

Класичні меблі, вантажні аксесуари і червоні шпалери в інтер'єрі домашнього кабінету.

Аксесуари, меблі, елементи декору та інші акценти червоного кольору

Якщо ви не готові до здійснення косметичного ремонту в будинку або квартирі, однак хочете видозмінити загальний вигляд свого домашнього кабінету і наповнити його динамікою та енергією насиченого червоного кольору, то додайте в інтер'єр кілька елементів червоного.

Це можуть бути червоні стільці і книжкові шафи, червоні подушки, пуфи, журнальні столики, а також яскраво-червоні картини, фотографії, вази, квіти, статуетки та будь-які інші декоративні елементи.

20 стильних домашніх кабінетів насиченого червоного кольору

Яскраві червоні крісла і картини в інтер'єрі незвичайного домашнього кабінету.

Дизайнери студії David Howell Design доповнили сучасний офіс в чорних, білих і сірих кольорах унікальними картинами і світильниками яскравого червоного кольору, а також червоним письмовим столом з натурального дерева.

20 стильних домашніх кабінетів насиченого червоного кольору

Червоний письмовий стіл і картини в інтер'єрі чорно-білого домашнього кабінету.

Поєднання червоного і білого кольорів - це роками перевірена класика, що і успішно доводять нам дизайнери творчої студії Stephane Chamard Architect.

20 стильних домашніх кабінетів насиченого червоного кольору

Стильні червоні аксесуари і яскрава червона меблі в інтер'єрі домашнього кабінету.

Інтер'єр просторого і елегантного домашнього кабінету від творчої студії Ernesto Garcia Interior Design декорований по головним принципам еклектичного стильового напрямку. Дизайнери доповнили стильну кімнату в світлих тонах яскравою червоною меблями, а також мереживним килимовим покриттям червоного кольору.20 стильних домашніх кабінетів насиченого червоного кольору

Червона меблі і візерункове килимове покриття в просторому еклектичному кабінеті.

Дизайнери студії Mary Prince також використовували для оформлення домашнього кабінету на наступному фото еклектичний стиль.

Щоб розбавити і оживити нейтральну колірну гамму кімнати, дизайнери додали в інтер'єр кілька елементів яскравого і динамічного червоного кольору.

20 стильних домашніх кабінетів насиченого червоного кольору

Еклектичний домашній кабінет з червоною меблями і аксесуарами.

Стильний індустріальний кабінет з розкішним видом з вікон від творчої студії Décoria Interior Designs був доповнений кількома елементами і декоративними аксесуарами насиченого червоного кольору, які досить гармонійно виглядають на загальному світло-сірому тлі кімнати.

20 стильних домашніх кабінетів насиченого червоного кольору

Сірий індустріальний кабінет з червоними аксесуарами і декоративними елементами.

Червоний стелю і портьєри в інтер'єрі домашнього кабінету

При оформленні інтер'єру домашнього кабінету і будь-який інший кімнати, стельову зону домовласники і дизайнери часто залишають нейтральної, вибираючи білий або бежевий колір для декорування.

Незвичайним рішенням стане оформлення стелі домашнього кабінету в яскравому червоному кольорі, а в сукупності з червоними портьєрами, ви отримаєте по-справжньому унікальну і динамічну колірну композицію.

Так, червоний стелю в інтер'єрі класичного домашнього офісу на фото нижче відмінно поєднується з темно-червоними портьєрами і світлими меблями від дизайнерської компанії B Fein Interiors.

20 стильних домашніх кабінетів насиченого червоного кольору

Темно-червоний стелю і портьєри в інтер'єрі класичного домашнього кабінету.

20 стильних домашніх кабінетів насиченого червоного кольору

Стильний червоно-білий мереживною стелю в інтер'єрі середземноморського офісу.

20 стильних домашніх кабінетів насиченого червоного кольору
Червоні текстурні шпалери і темно-червоні портьєри в білому домашньому кабінеті