» » Інструменти необхідні для утримання саду

Інструменти необхідні для утримання саду

Газонокосарка - не єдиний електричний пристрій, який нам знадобиться для утримання нашого саду. Рано чи пізно буде ще дві, які виявляться необхідними.

Газон, перш за все потребує тримера, оскільки наша косарка не досягне всіх місць газону, і завдяки їй ми зможемо точечно підстригти у важкодоступних місцях: навколо дерев, чагарників, рокарію або паркану. Вартість такого пристрою не висока і приблизно за 1000-2000 гривень ми купимо гідне обладнання. Звичайно, ви можете зробити це за допомогою ручних ножиць для трави, але це втомлює, втомлює і зазвичай призводить до появи пухирів на руках.

У нас є подібний вибір між ручними та електричними тримерами для живоплоту. Безсумнівно, що варто посадити живопліт навіть за рахунок клумби. Така зелена стіна відокремить нас від цікавих очей наших сусідів і буде виконувати роль екрану, що захищає від пилу та шуму.

Щоб живопліт ріс швидко і густо, його потрібно регулярно підстригати (залежно від виду, навіть раз на місяць). Звичайно, це можна зробити за допомогою ручних тримерів для живоплоту, але якщо взяти до уваги, що такі ножиці коштують близько 600-800 гривень, а гідний тример для живоплоту-близько 1500 гривень, вибір, ймовірно, очевидний. Мої ручні ножиці роками "використовувалися" як декоративний елемент.

Оскільки у нас позаду є електрика, а у нас ще залишається трохи готівки, я пропоную витратити її на компостер. З року в рік ми будемо починати отримувати зелені відходи, скошену траву, листя та гілки з обрізаної живоплоту. Такі біорозкладані відходи не можна спалювати або утилізувати у контейнерах з побутовим сміттям. Ви можете попросити компанію, яка вивозить наше побутове сміття, забрати зелені залишки, але це коштує грошей. Компост - це не тільки місце для зелених залишків, а й джерело природних добрив, які корисні як для нових посадок квітів, так і для оздоровлення.

Для саду площею близько 200 квадратних метрів більш ніж достатньо компостера місткістю близько 400 літрів. В даний час вони пропонуються естетичними (вони не зіпсують сад), міцними і герметичними. Вони коштують близько 1600-2000 гривень, але ці витрати повертаються у багато разів. Треба бути чесним, щоб сказати, що компостування - це не просто кидати все, що потрапляє в контейнер.

Просто скошена трава також не перетвориться на повноцінний компост. Щоб отримати повноцінне добриво, нам потрібно урізноманітнити вміст компостера - засипати кожен шар трави або листя тонким шаром ґрунту, час від часу кидати в нього трохи камінної золи (якщо у вас є) і чистити картоплю, овочі та фрукти. Кавова і чайна гуща, і, нарешті, для збагачення нашого компосту вапном, меленою шкаралупою яєць (я використовую для цього стару кавомолку).

Проте не можна кидати в компостер залишки тварин, тобто кістки, м’ясо чи ковбаси. Такі відходи вимагають зовсім іншої технології компостування. Не забувайте поливати компостер великою кількістю води після кожної доставки. Якщо ми будемо послідовними, через два роки у нас з’явиться наше перше, наше власне, природне добриво.

Відео за темою