Ви збираєтеся зробити ремонт в прасувальний? Тоді ми пропонуємо Вам уважно вивчити цю інформацію, визначивши складність і вартість майбутнього ремонту.
Перш за все, важливо визначитися, який ремонт Вам потрібен: косметичний або капітальний. Природно, другий обійдеться Вам набагато дорожче. Але при цьому не обов'язково застосовувати дорогі декоративні та будівельні суміші, оскільки існують більш дешеві аналоги, які нітрохи не поступаються за якістю. Далі варто вивчити середні ціни на ремонт прасувальних на ринку за метр квадратний і з матеріалами. На сьогоднішній день вони виглядають так (ціна за метр):
- косметичний - від 3000 рублів;
- капітальний - від 5000 рублів;
Косметичний ремонт прасувальні
Такий ремонт є найбільш дешевим і простим. Як вже було сказано вище, його вартість становить (в середньому) від 3 тис. Рублів за м2. Він включає в себе наступні роботи:
- обклеювання шпалер;
- фарбування стелі;
- поновлення дверних / віконних рам;
- оновлення статі або укладання підлогового покриття (ламінату, ковроліну, лінолеуму і т.д.).
Замовивши косметичний ремонт, Ви повинні розуміти, що в нього не входить заміна дверей і вікон, а також опалювальних пристроїв, вирівнювання стін і підлоги.
В першу чергу, косметичний ремонт підходить для тієї пральнею, в якій раніше виконувався якісний ремонт, а зараз потрібно просто освіжити інтер'єр, замінивши обридлі шпалери на нові або перефарбувавши стіни в інший колір.
Компанії по ремонту можуть запропонувати і більш складний варіант косметичного ремонту за ціною 4000 рублів за м2. При цьому він включає підготовку стін, стелі, підлоги до майбутньої обробці, а саме шпатлювання і вирівнювання їх поверхні.
За бажанням, стеля може облаштовуватися підвісна стеля, проводиться оновлення віконних рам і повна заміна дверних блоків.
Укладання підлогового покриття проходить на попередньо вирівняний попередній підлогу. Також до робіт відноситься установка вимикачів і розеток.
Капітальний ремонт прасування
Найчастіше до такого ремонту вдаються, якщо іншого способу поліпшити їх рівень комфорту просто не існує. Зазвичай його замовляють рідше, але зате по завершенню можна довго насолоджуватися приємним зовнішнім виглядом приміщення.
У комплекс робіт з капітального ремонту входить:
- позбавлення від старої обробки, в т.ч. бетонної стяжки і штукатурки, якщо їх якість залишає бажати кращого;
- видалення фарби зі стін і стелі;
- демонтаж опалення (при цьому опалення може бути повністю або частково відключено);
- видалення сміття;
- установка нового опалення;
- штукатурка і вирівнювання стін;
- шпаклівка стін;
- установка дверних конструкцій і заміна віконних блоків;
- вирівнювання підлоги бетонної або сухою стяжкою;
- під чистове оздоблення: укладання підлогового покриття, поклейка шпалер, фарбування стелі, установка вимикачів / розеток.
Уважно розрахуйте майбутні витрати на ремонт, ознайомившись із середніми цінами, наведеними вище, і приступайте до пошуку гідної компанії.