» » Генератори 7 кВт: особливості, переваги, правила експлуатації

Генератори 7 кВт: особливості, переваги, правила експлуатації

Генератори потужністю 7 кВт належать до проміжної ланки між побутовими малопотужними пристроями та електростанціями "міні" професійного рівня. Їх можна використовувати для повноцінного живлення приватних будинків зі всією сукупністю побутових споживачів: від телевізорів та ПК до помпових станцій та обігрівачів.

Генератори 7 кВт

Чимало моделей здатні працювати з трифазними мережами напругою 380 В, живлячи відповідну потужну техніку.

Особливості бензогенераторів 7 кВт

Оскільки такі агрегати належать до напівпрофесійного класу пристроїв, їхня функціональність може частково збігатися з можливостями професійних електростанцій "міні". Це можуть бути наявність стабілізатора напруги, повноцінна система захисту, система вентиляції з розширеними можливостями.

Коштує таке обладнання недешево. Але часто альтернативи такому придбанню немає: електрогенератор на 7 кВт настільки потужний, що може забезпечити життєдіяльність під час блекаутів практично без обмежень.

Переваги потужних електрогенераторів

Зрозуміло, що такі агрегати купують головним чином тому, що вони потужні й дозволяють не хвилюватися, що за вмикання споживача типу порохотяга чи пральної машини напруга просяде або генератор взагалі вимкнеться. Але є й інші переваги:

  1. Відмінне співвідношення продуктивності та вартості. Вони значно потужніші бюджетних моделей і коштують набагато менше професійних.
  2. Економність. Попри можливість виробляти багато електроенергії, споживають такі генератори відносно небагато дизпалива. Чим новіше модель, тим краще цей показник.
  3. Надійність. Напівпрофесійна техніка розрахована на тривалу експлуатацію. Від вас вимагається дотримуватись правил та порад виробника — і така техніка прослужить протягом 5–10 років без необхідності капітального ремонту.

електрогенератор на 7 кВт

Правила експлуатації

Головне — правильно розрахувати сумарну потужність споживачів, враховуючи, які з них будуть працювати одночасно. Підібрати електрогенератор потрібно таким чином, щоб його навантаження було в діапазоні 30–70% від номінальної потужності. Робота в полегшеному та інтенсивному режимах однаково шкідлива, скорочуючи термін експлуатації генератора.

Потрібно також враховувати, що двигуну такої техніки потрібен прогрів, перш ніж підключати зовнішнє навантаження. Рекомендований час прогрівання, перш ніж мотор набере робочих обертів, складає близько 3 хвилин.

Ще один важливий чинник — час безперервної роботи електрогенератора, який зазначається в інструкції. Як правило, це термін, впродовж якого агрегат спалює 2 баки палива. Після цього йому потрібно дати відпочити протягом декількох годин.

Оскільки в генераторі використовується ДВЗ, для його нормальної роботи потрібне мастило. Воно з часом випаровується та згорає, тому потрібно перед роботою перевіряти його рівень та за необхідності вчасно його доливати.

Докладні правила експлуатації зазначені в інструкції, що додається до моделі генератора. Ваш обов'язок — їх вивчити, адже це не тільки продовження строку експлуатації, але й безпека користування.