» » Опалення дачного будинку

Опалення дачного будинку

Дачний будиночок за зиму промерз. Весняними сонячними днинки тут набагато холодніше, ніж під відкритим небом. А щоб затриматися на ділянці - справ-то багато, - потрібно нагріти будинок.

Опалення дачного будинкуУ дачному селищі надійне електропостачання? Значить, тепло в будинок можуть принести електричні обігрівачі. Вони бувають різні. Традиційні: масляні, конвектори, тепловентилятори і ноу-хау - інфрачервоні довгохвильові. Важливо вибрати підходящий варіант.

Найпоширеніші обігрівачі - масляні. Вони не спалюють кисень, працюють безшумно, але дуже повільно - спочатку нагріються самі, а вже потім теплішає повітря в кімнаті. Трохи прискорює обігрів вентилятор, вбудований в дорогі моделі. Вартість залежить як від ступеня оснащеності, так і від кількості секцій (як правило, 5-11) - чим їх більше, тим тепліше.

Набагато швидше зігріє кімнату безшумний електроконвектор, працює завдяки природній циркуляції повітряних потоків - холодного і теплого. Виробники стверджують: сучасні моделі не спалюють кисень і майже не ганяють пил. Підлогові конвектори без проблем можна перекотити з кімнати в кімнату. Виробляються ще й підвісні конвектори (замінюють радіатори), плінтусні і «в середині підлоги» (приховані в підлозі).

Пристрій тепловентиляторів і теплових гармат (більш потужний варіант перших) дуже просте: нагрівальний елемент гріє повітря, а вбудований вентилятор розганяє його. Ставши під струмінь гарячого повітря, видуває тепловентилятором або теплової гарматою, змерзлий чоловік зігріється через хвилину-другу. Ще мить - і тепле повітря носиться по всій кімнаті. Швидкий обігрів, мобільність - гідності цих електроприладів, але є чимало й недоліків: тепло вони розподіляють нерівномірно, спалюють кисень (навіть з керамічним нагрівальним елементом, хоча і в меншій мірі), шумлять, ганяють пил. Без нагляду їх краще не залишати.

Інфрачервоні обігрівачі перетворять електроенергію в тепло, нагріваючи стіни, підлогу, меблі. А вже потім від предметів теплішає повітря. Найчастіше це «домашнє сонечко» кріплять до стелі, і тоді гріється підлогу, що в дачному будиночку дуже важливо - земля поруч. Ці обігрівачі пожежобезпечні (якщо хороша проводка!), Водостійкі і дуже економічні.

Ноу-хау - конвекторні і інфрачервоні скляні обігрівачі. Вони дуже дорогі (від 40 000 руб.), Зате неймовірно красиві. Це прилади товщиною приблизно 9 см з 2 шарів скла, між якими поміщений нагрівальний елемент. Їх ставлять на підлогу або вішають на стіну. Абсолютно прозора, з малюнком або темна однотонна панель - на будь-який смак - робить інтер'єр дачі дуже стильним!

Якщо у вашому садовому товаристві нескінченні проблеми з електропостачанням, а про магістральному газопроводі можна тільки мріяти, як тоді зігріти дачу? допоможуть обігрівачі, що працюють від балона зі скрапленим газом. До речі, вони економічніше електричних.

Побутові газові обігрівачі мають стійкий до вогню металевий корпус, пристрої, моментально перекривають подачу газу.

найбільш популярний газовий обігрівач - найпростіший камін. Це не дуже велика і важка металева «тумбочка» на ніжках-коліщатках з автоматичним запалюванням (пьезорозжігом), у якій позаду ніша для знімного газового балона.

Газові настінні конвектори, з'єднані з балоном гнучким шлангом, працюють за принципом природної циркуляції повітря, хоча є моделі з електровентилятором. Вони розраховані на комфортне користування: обладнані терморегулятором, апаратурою, яка контролює рівномірний розподіл тепла, пьезорозжігом. Ці прилади зігрівають кімнату досить швидко, не спалюють кисень, так як продукти згоряння виводяться на вулицю через димохід (деякі моделі укомплектовані їм).

Принцип роботи інфрачервоних газових обігрівачів той же, що і електричних, але газовий частіше стоїть на підлозі або висить на стіні, а не на стелі. За безпеку тут відповідає система контролю: «газ-контроль», датчик, який визначає кількість чадного газу в повітрі (якщо концентрація його перевищить 1,5%, пристрій автоматично відключається). Для зручності є ПЬЕЗОРОЗПАЛ і ступінчаста регулювання потужності.

На замітку: дуже велику роль в створенні тепла в дачному будинку мають вікна. Пластикові вікна в Москві - це прекрасний вибір на користь комфорту, зручності і затишку вашого заміського будинку. Компанія «Русокон» займається виготовленням та встановленням пластикових вікон за всіма європейськими стандартами. Якість продукції «Русокон» може задовольнити найвибагливіші смаки.

Це цікаво: Як оновити теплицю