» » Для чого потрібен модульний автоматичний вимикач

Для чого потрібен модульний автоматичний вимикач

Модульний автоматичний вимикач — це пристрій, призначений для захисту електричних мереж від короткого замикання та перевантаження. Він допомагає контролювати електричний струм та швидко вимикає електроенергію у випадку аварії. Такі вимикачі часто використовуються у житлових приміщеннях та офісах для забезпечення безпеки електричних установок. Вони допомагають уникнути пожеж та інших небезпечних ситуацій, пов'язаних із роботою електрообладнання. Використання модульних автоматичних вимикачів стало стандартом у багатьох країнах світу, завдяки їхній ефективності та надійності.

модульний автоматичний вимикач

Принцип роботи автоматичних вимикачів модульних

Апарати такого типу спрацьовують при виявленні перевантажень або коротких замикань в електромережі. Вони миттєво розривають електричний ланцюг, перериваючи подачу струму, забезпечуючи захист обладнання та людей. Модульні автоматичні вимикачі в середній частині мають біметалевий елемент або електромагніт, який реагує на збільшення струму. Якщо цей показник перевищує номінальний робочий параметр, механізм вимикача активується і з'єднання розривається.

Компанія АСКО-УКРЕМ пропонує широкий асортимент вимикачів модульних з такими характеристиками:

  • номінальний робочий струм може варіюватися від 1 до 63 А;
  • з різною кількістю полюсів – від 1 до 3;
  • контакти, спайка яких містить до 99,8% срібла, що забезпечує відмінну провідність та довговічність.

Корпорація зосередилась на досягненні стабільного стану кріплення PIN - це спеціальний тип з'єднання, який використовується для надійної фіксації складових компонентів. Вимикачі автоматичні модульні відрізняються довготривалою механічною зносостійкістю. Вони розраховані на велику кількість включень та відключень. Така продукція може працювати в широкому діапазоні температур, від -25оС до +60оС, що робить її ідеальним вибором для різноманітних умов експлуатації.

модульний автоматичний вимикач

Модульний автоматичний вимикач: особливості будови та діапазони використання

Ці пристрої відрізняються чіткою стандартною структурою, тому вважаються універсальними та легко сумісними. Їх компактні стандартизовані габарити розраховані на раціональне використання простору в щитах і розподільних коробках.

Важливо купити автоматичний вимикач модульний з високоякісним пластмасовим корпусом. Такий характеризується діелектричними властивостями, стійкістю до механічних пошкоджень та не піддається впливу високих температур.

На кожному АВ вказуються робочі характеристики та діапазони використання:

  • струм короткого замикання – параметр максимального струму, при якому пристрій здатний безпечно розімкнути електричну мережу без ушкодження самого вимикача в критичних для мережі умовах;
  • ампертаж — це номінальний струм, при якому пристрій працює безперервно у стані без перевантаження.
  • крива відключення — відображає швидкість реакції на перенавантаження. В залежності від зазначеного маркування (В, C, D) прилад може застосовуватись для різнотипних електричних мереж: освітлювальні мережі, промислове обладнання, двигуни тощо.

Рекомендується використовувати вимикач автоматичний модульний з кріпленням для DIN-рейки, оскільки це забезпечує стандартну і надійну установку в електрощитах.